Hírek, események

2018 november 14,

Évfordulós zeneszerezők hangversenye

Sok szeretettel várjuk az érdeklődőket 2018. november 23-án, pénteken 17:30-kor 2018. Évfordulós zeneszerezők hangversenyére.A hangverseny az NKA támogatásával jön létre, a belépés ingyenes.
2018 november 07,

Zengő húrokon

Sok szeretettel várjuk az érdeklődőket 2018. november 8-án, csütörtökön 18.00-kor Asano Miki hegedűművész hangversenyére a zeneiskola kamaraterében. A hangversenyre a belépés ingyenes, de a terem befogadóképessége miatt kérjük regisztráljon a zeneiskola.budakeszi@gmail e- mail címen.A hangverseny az NKA támogatásával jön létre, a belépés ingyenes.
2018 október 24,

Szerelem, ábránd, zsongás

Sok szeretettel várjuk az érdeklődőket 2018. október 26-án , pénteken 17:30-kor Juan Pablo Bautista Cano zongoraművész hangversenyére a zeneiskola kamaraterében. A hangversenyre a belépés ingyenes, de a terem befogadóképessége miatt kérjük regisztráljon a Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. e-mail címen. A hangverseny az NKA támogatásával jön létre, a belépés ingyenes.
2018 október 15,

Külföldi művészek vendégszereplésére a Czövek Erna Zeneiskolában

Az ősz folyamán három fiatal külföldi művész mutatkozhat be Budakeszin zongora, gitár és hegedűjátékával. A hangverseny az NKA támogatásával jön létre, a belépés ingyenes. Szeretettel várunk minden érdeklődőt koncertsorozatunk eseményére a zeneiskola kamaratermébe.
2018 október 07,

A MÜPA partneriskolája lettünk

A Partneriskola-program kétoldalú együttműködés az iskola és a Müpa között, melynek célja, hogy a tanulókban igény ébredjen a kulturális értékekre, művészi élményekre, és a jövő hangverseny-látogatóiként otthon érezhessék magukat a hangversenyteremben. Célja, hogy hozzásegítse a diákokat a legteljesebb művészeti élményhez, mindezt a legmagasabb színvonalon, a műfajok széles palettáján.
2018 október 02,

Kedvezményes ajánlat

Kocsis-bérlet 1. Francia est - vezényel: Bertrand de Billy 2018 október 4. csütörtök, 19:30 Müpa Bartók Béla Nemzeti Hangversenyterem
2018 szeptember 21,

Gitár és napfény

Szeretettel várunk minden érdeklődőt koncertsorozatunk első eseményére 2018. szeptember 21-én 17:30-kor a zeneiskola kamaratermébe.🎼🎶A hangverseny az NKA támogatásával jön létre, a belépés ingyenes.