Legújabb hírek

2019 november 25,

I. Budakeszi furulya és kamarazene verseny eredményei

Szóló kategóriában:
1. korcsoport
I. Kaip Luca Viktória – BUDAPEST
II. Zolnai Katalin – BUDAPEST
III. Tihanyi Domonkos – BIATORBÁGY

2. korcsoport
I. Tasnádi Annaléna – SZEGED
II. Tóth Lilla Júlia – BALASSAGYARMAT
III. Mészáros Zsófia – BUDAKESZI

3. korcsoport
I. Vasas Rebeka Eszter – HÉVÍZ
II. Molnár Fanni Regina – SZEGED
III. Balogh Viktória – HÉVÍZ és Riesing Borka – SZEGED

Kamarazene kategóriában:
1. korcsoport
II. Budai Nóra, Fodor Emese, Nagy Ágnes –BUDAKESZI

2. korcsoport
II. Béres Orsolya, Farkas Vanessza, Hamza Luca, Kárpáthy Attila Zoltán – NYÍREGYHÁZA

Budakeszi Város Különdíját kapta:

Kaip Luca Viktória – BUDAPEST
Simai Andrea Ilona – BUDAKESZI

2019 november 14,

I. BUDAKESZI FURULYA ÉS KAMARAZENE VERSENY

Budakeszi 2019. november 20.

Rendező helyszín:
Czövek Erna Alapfokú Művészeti Iskola
2092 Budakeszi, Iskola köz 3.
+36-23-451-395, http://zeneiskola.budakeszi.hu/

2019 szeptember 10,

I.BUDAKESZI ORSZÁGOS FURULYA ÉS KAMARAZENE VERSENY

A verseny időpontja: 2019. november 20. szerda

Rendező: Czövek Erna AMI Budakeszi (OM azonosító: 040025) 2092 Budakeszi, Iskola köz 3.

Tel: +23- 451-395

Honlap: www.zeneiskola.budakeszi.hu

2019 június 28,

Nyári ügyeleti napok a Czövek Erna AMI zeneiskolában

Minden második szerdán 9 -13 óra között

• JÚLIS 10.
  • JÚLIUS 24.
  • AUGUSZTUS 7.
  • AUGUSZTUS 21.
2019 május 17,

2019 május 11,

Meghívó

Szeretettel meghívjuk a Szülőket és minden kedves érdeklődőt,

2019.05.13-án hétfőn 17 órakora Nemzeti Tehetség Program

„A hazai és a határon túli művészeti tehetséggondozó programok támogatása”

című pályázat

„Népdalok megjelenése a műzenében”

projektünk zárórendezvényére, koncertjére.

Helyszín: Budakeszi, Iskola köz 3. - zeneiskola kamaraterme.

2019 március 18,

Felvételi meghallgatás

Kedves zeneiskolába Jelentkezők, kedves Szülők!

Szeretettel várjuk a 6 évet betöltött gyermekeket szolfézs zenei előképző csoportjainkban, valamint hangszeres és vokális egyéni oktatásra (furulya, fuvola, klarinét, trombita, kürt, hegedű, gordonka, gitár, zongora, magánének, ütő tanszak).

A szolfézs zenei előképző heti 2x45 perces foglalkozás, az egyéni hangszeres oktatás heti 2x30 perc. A hangszeres oktatás mellett a szolfézs kötelező tárgyként van jelen.

A felvételi meghallgatás időpontja a 2019/20-as tanévre:

1. március 19. (kedd) és március 20. (szerda ) 17:00 – 19:00, a zeneiskola épületében (Budakeszi 2092, Iskola köz 3.)

A meghallgatáson a jelentkező képességeinek felmérésével a gyermekektől a következőket kérjük:

• egyszerű ritmusképletek visszatapsolása,
  • egyszerűbb dallamfordulatok visszaéneklése,
  • a jelentkező által szabadon választott népdal vagy gyermekdal élményszerű előadása.

A zeneiskolába jelentkezéskor kérjük, kitölteni a JELENTKEZÉSI LAPOT, melyet a gyermek a meghallgatásra bevisz magával a terembe és ott leadja a bent lévő tanároknak.

A jelentkezés eredményéről a jelentkezési lapon levélben küldünk tájékoztatást.

JELENTKEZÉSI LAP LETÖLTÉSE

2019 február 19,

NYÍLT NAP A CZÖVEK ERNA ZENEISKOLÁBAN

Szeretettel várunk minden kedves érdeklődőt 2019. március 4-én hétfőn 14:00-től 18:00-ig a budakeszi Czövek Erna Alapfokú Művészeti Iskola NYÍLT NAP - jára. A zeneiskolai órák a megszokott órarend szerint lesznek megtartva a székhelyen (Budakeszi, Iskola köz 3.) és telephelyen (Széchenyi Általános Iskola, Budakeszi Knáb János u. 60). Ezen a napon a zenét tanulni vágyó gyerekek és szüleik teremről-teremre járva meglátogathatják a hangszeres-, illetve szolfézsórákat.

2019 február 11,

KRÉTA elektronikus napló és ellenőrzőkönyv rendszer

Tisztelt Szülők!

ekreta 1Zeneiskolánk az idei tanévtől az KRÉTA elektronikus napló és ellenőrzőkönyv rendszerét használja. Az elektronikus napló az iskolai adminisztráció digitálisan kezelhető felülete, melyhez szorosan kapcsolódik az elektronikus ellenőrzőkönyv, mely a szülő, tanuló számára nyújt információkat az iskolai előmeneteléről. Az elektronikus ellenőrzőkönyvből tájékozódhatnak gyermekük iskolai teljesítményéről, továbbá ezen keresztül kapnak üzenetet a tanulót, az iskolát érintő eseményekről is.

2018 december 07,

Meghívó

Kéringer Gábor furulyaművész-, tanár tanítványainak lemezbemutató hangversenyére

Iskolánkról

Az 1991-ben az addig Százhalombatta körzetéhez tartozó zeneiskolai tagozat önállósodásával, Budakeszi Önkormányzati Zeneiskola néven kezdte meg működését. 1996-ban az iskola felvette a jeles zenepedagógus Czövek Erna nevét. Az egykor Budakeszin élő pedagógus tanítványa volt, többek között Szokolay Balázs Liszt díjas zongoraművész. A zeneiskola a város kulturális életének szerves részét képezi. Az iskola önálló hangversenyein kívül rendszeresen közreműködik Budakeszi rendezvényein. A zenekarok egyrészt a belső zenei közösséget erősítik, másrészt Budakeszi számára a zenei kultúra ápolását segítik. Jelenleg a zeneiskola 12 évfolyama 290 növendék alapfokú zeneművészeti oktatását teszi lehetővé. Az iskola Budakeszin az Iskola köz 3. szám alatti székhelyen és a Knáb János utca 60. számú telephelyen működik. 2007-ben a KIVÁLÓRA MINŐSÍTETT alapfokú művészetoktatási intézmény címet nyertük el. Az alábbi tanszakokon folyik az oktatás: SZOLFÉZS, FURULYA, FUVOLA, KLARINÉT, KÜRT, TROMBITA, HEGEDŰ, GORDONKA, GITÁR, ZONGORA. Az állami, KLIK fenntartású és Budakeszi Város Önkormányzata által működtetett intézményünkben, kedvező körülmények között, térítési díj, tandíj befizetése mellett tanulhatnak a zene iránt érdeklődő növendékek.