A Zsámbéki Tagintézmény tanárai

Zekéné Kovács Ágnes - szolfézstanár, zongoratanár, tagintézmény-igazgató

Zekéné Kovács ÁgnesZekéné Kovács Ágnes vagyok, a Czövek Erna AMI Zsámbéki Tagintézményének vezetője. Zenei tanulmányaimat csellón, zongorán kezdtem, majd a Weiner Leó Zeneművészeti Szakközépiskolában egyházzene és magánének szakon folytattam - a zongora és szolfézs mellett. Diplomáimat az ELTE Tanárképző Főiskolán és a Liszt Ferenc Zeneművészeti Egyetemen kaptam zongora, szolfézs és ének-zene szakon - később a Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem, Gazdaság-és Társadalomtudományi Karán közoktatás-vezetői pedagógus szakvizsgát tettem.

Több zeneiskolában is tanítottam zongora és szolfézs tantárgyakat; emellett általános iskolában tartottam ének órákat; így széleskörű tapasztalatot szereztem a különböző tantárgyak tanításakor alkalmazandó módszerekről, a hatékony tanítás folyamatáról, a gyermekekről.

Számomra a tartalmas élet egyik fontos része, hogy zenével, művészetekkel is foglalkozzam, s erre lehetőséget biztosítsak gyermekeknek, felnőtteknek tanárként, vagy vezetőként. Szeretném átadni a zenében rejlő ajándékokat és az örömöt az összes tanítványomnak.

Demeniv Igor - harmonikatanár
Dombi Enikő - zongoratanár