Felvételi-Beiratkozás

Kedves Szülők! Kedves Érdeklődők!

Szeretettel várjuk a (6. évüket betöltött) érdeklődő gyerekeket szolfézs csoportjainkba és hangszeres oktatásra.

Kérjük, hogy a 2023-24-es tanévre való jelentkezéshez az alábbi linken található űrlapot szíveskedjenek kitölteni. Az űrlap kitöltésének határideje: május 31.

FELVÉTELI meghallgatás 2023.június 8-14-ig

Az újonnan jelentkezőket játékos felvételi meghallgatásra hívjuk be.A személyes találkozás keretében felmérjük a jelentkező zenei képességeit és rangsoroljuk a felvételi eredményeket..

BEIRATKOZÁS: 2023. június 15 és  30- között online a Kréta felületen.

e-Kréta-Budakeszi

e-Kréta - Zsámbék

• A beiratkozási kérelmeket a KRÉTA e-Ügyintézés felületén  Gondvieslőként belépve kell elindítani:
  • Beiratkozás nem tankötelezettséget teljesítő jogviszonnyal- BNTTJ
  • KRÉTA e-Ügyintézésen a kérelmet beküldésnél ügyfélkapuval szükséges hitelesíteni. (Digitális aláírás)
  • Akinek ügyfélkapu felhasználói fiók nem áll rendelkezésre, beadhatja digitális aláírás nélkül is, azonban az ilyen típusú, hitelesítés nélküli kérelmet ki kell nyomtatni, melyet utána alá kell íratni a törvényes képviselővel. (Ez a folyamat több időt és papírmunkát vesz igénybe, így kérjük, aki teheti hitelesítse a kérelmet az online felületen.)

a zeneiskolai, hitelesített BEIRATKOZÁSI lapot kell feltölteni, sajnos 8 x, mert addig nem engedi elküldeni a rendszer, amíg minden kötelező dokumentumhoz nincs csatolva.

Az útvonal:

• gondviselő belépés, (ha még most lesz először a zeneiskolánk tanulója, akkor ideglenes regisztrációval)
  • @ügyintézés ,
  • ügy indítása,
  • Beiratkozás nem tankötelezettséget teljesítő jogviszonnyal.
  • Ki kell tölteni az adatlapot,
  • kiválasztani a hangszert,
  • 8 x csatolni ezt az egyetlen kétoldalas BEIRATKOZÁSI LAPOT,Word- Beiratkozási lap
  • melyet digitálisan hitelesített, /vagy papírra kinyomtatott, kézzel aláírt,  lefotózott, vagy beszkennelt

Kérdés esetén forduljanak hozzánk bizalommal.