Tanulói belépés a zeneiskolai kréta rendszerbe

Belépés adatok szülők/gondviselők részre

A gondviselők részére, az intézményi adminisztrátorok közreműködésével, a KRÉTA rendszer elküldi e-mailben a belépéshez szükséges felhasználónevet és jelszót.

Amennyiben nem kapott ilyen üzenetet, vagy elfelejtette a belépéshez szükséges felhasználó nevét és jelszavát, kérjük, jelezze az iskola titkárságán, hogy újra generálhassuk azt. Az új jelszóval egy héten belül be kell lépni és az első bejelentkezés után fokozottan ajánlott a jelszót megváltoztatni az illetéktelen bejelentkezések elkerülése érdekében.

A hozzáférést az iskola által megadott e-mail címre küldött levéllel lehet kérni.

Belépési adatok tanulók részére

A felhasználónév tanulók esetében a tanuló úgynevezett oktatási azonosítója (11 jegyű szám), a kezdő jelszó a tanuló születési ideje számjegyekkel megadva. Az év 4 számjegy, a hónap és a nap minden esetben 2 számjegy (ha kell baloldalt 0-val kiegészítve), köztük kötőjelekkel. (pl.: 2002-03-09)