Minden évben nagy sikert arat Családi hangversenyünk, melynek főszervezője Tassi-Ködöböcz Judit zongoratanárnő. 2018-ban mint JÓ GYAKORLAT került be  a Nemzeti Értéktárba a Családi hangverseny programunk. 
A hangversenyen többféle kamarazenei összeállításban léphetnek fel növendékeink, például zongora 4 kezesek, testvérrel, apával, anyával, nagyszülőkkel, vagy testvérek közös játéka hegedű-klarinét, furulya-gitár, volt rá példa, hogy egy egész család lépett fel egy kis házi muzsikával.
Szeretnék mindenkit bíztatni, hogy próbálja ki ezt a fajta muzsikálást. Ez egy kitűnő alkalom lehet arra, hogy gyermekünkkel, unokánkkal még többet lehessünk együtt, jó hangulatban tanulhassunk egymástól. A felkészülésben tanáraink mindig örömmel segítenek.
Idei hangversenyünk  2024. április 25-én kerül megrendezésre 16:00 órai kezdettel, a Prohászka Ottokár Gimnázium aulájában, melyre minden érdeklődőt szeretettel várunk.

meghivo

 

OM 040025
Tehetségpont TP190 002 824
2092, Budakeszi, Iskola köz 3.
+36-23-451-395
zeneiskola.budakeszi@gmail.com


Igazgató:

  • Barcsik Hédi

Igazgatóhelyettes

  • Juhos-Kiss Eszter
  • Velenczei Anna

Iskolatitkár: Nagy Attiláné  Magdi

Fenntartó

Érdi Tankerületi Központ
2030 Érd, Alispán u. 8/A.
Intézményi azonosító: PA 3701

Nyitvatartás

Az intézmény munaknapokon 8-20 óráig tart nyitva.
Ügyintézés: 10-16 óra között  

© Czövek Erna Alapfokú Művészeti Iskola Budakeszi