Külső koncertlátogatás a Hagyományok Házában – 2019. február 22.

Február végén egy igazán szép délutánt tölthettünk el a pályázati programban résztvevőkkel. Egy pénteki nap látogattunk el a Hagyományok Házába, ahol a Magyar Állami Népi Együttes tánckarának és zenekarának műsorát láthattuk és hallhattuk, Tánckánon-Hommage á Kodály Zoltán címmel. A látványos produkcióban felcsendültek Kodály és Bartók kompozíciói, illetve az általuk gyűjtött népdalok, melyek közül volt, amikre a gyerekek is ráismertek.
A pályázatnak köszönhetően az esti programot egy délutáni, késői ebéddel kezdhettük, hiszen egy iskolai nap után még hosszú és tartalmas este várt a gyerekekre. A budakeszi Gesztenyéskertben igazán finom ételekben és kedves kiszolgálásban volt részünk.


OM 040025
Tehetségpont TP190 002 824
2092, Budakeszi, Iskola köz 3.
+36-23-451-395
zeneiskola.budakeszi@gmail.com


Intézményvezető:

  • Barcsik Hédi

Intézményvezető helyettes: 

  • Juhos-Kiss Eszter
  • Velenczei Anna

Iskolatitkár: Nagy Attiláné  Magdi

Fenntartó

Érdi Tankerületi Központ
2030 Érd, Alispán u. 8/A.
Intézményi azonosító: PA 3701

Nyitvatartás

Az intézmény munaknapokon 8-20 óráig tart nyitva.
Ügyintézés: 10-16 óra között  

© Czövek Erna Alapfokú Művészeti Iskola Budakeszi