Betekintés a novemberi műhelymunkába – 2018. november 26.

November végi közös műhelymunka során az eddig tanult népdalokkal, illetve zongorás népdalfeldolgozásokkal foglalkoztunk. A nagy érdeklődésre való tekintettel az eredetileg zártkörű, belső munkálatokat, végül nyilvánosan, szülők és testvérek körében tartottuk, ahol betekintést láthattak azoknak a népdaloknak a tanulásából, melyek Bartók 15 magyar parasztdal című zongoraműben is elhangzanak. A foglalkozás után ünnepélyes „evés-ivásos” fogadtatás várta a növendékeket, ahol a projekt eddigi foglalkozásairól beszélgettek a szolfézsos és zongorista növendékek, illetve megismerhettük a szülők véleményét az elindított projektünkről.


OM 040025
Tehetségpont TP190 002 824
2092, Budakeszi, Iskola köz 3.
+36-23-451-395
zeneiskola.budakeszi@gmail.com


Intézményvezető:

  • Barcsik Hédi

Intézményvezető helyettes: 

  • Juhos-Kiss Eszter
  • Velenczei Anna

Iskolatitkár: Nagy Attiláné  Magdi

Fenntartó

Érdi Tankerületi Központ
2030 Érd, Alispán u. 8/A.
Intézményi azonosító: PA 3701

Nyitvatartás

Az intézmény munaknapokon 8-20 óráig tart nyitva.
Ügyintézés: 10-16 óra között  

© Czövek Erna Alapfokú Művészeti Iskola Budakeszi