Zeneiskolánk névadója, Czövek Erna halálának évfordulóján, 2017. március 30-án koszorúzással és kiállítással egybekötött megemlékezést tartottunk. A megemlékezés délután koszorúzással kezdődött: a Zeneiskola tanszakainak képviseletében egy-egy tanárkolléga és a vezetőség tagjai együtt helyeztek el egy koszorút Czövek Erna síremlékénél.

megemlekezes-2017-1.jpg

A megemlékezés a Zeneiskola Kamaratermében folytatódott, ahol rövid műsor keretében emlékeztünk meg névadónk zongorapedagógiai munkásságáról. A budapesti Tóth Aladár Zeneiskola 2013. április 22-én tartott Czövek Erna emlékére rendezett teremavató ünnepséget, ahol többek között egykori tanítványai, Dobszay Ágnes, Csalog Gábor és Szokolay Balázs is visszaemlékeztek a vele való találkozásra. Műsorunkban ezekből a visszaemlékezésekből idéztünk fel néhány gondolatot és Zeneiskolánk növendékei színesítették játékukkal az estét. 
Felléptek: Kozma László gitáros növendékei: Bartik Máté és Ferenczi Jácint; a zongora tanszakról Gáspár Zsuzsa növendéke: Kovács Kata, valamint Tassi-Ködöböcz Judit növendékei: Köves Amália és Földi Anna.
A műsor után a jelenlévő érdeklődőknek alkalmuk nyílt megtekinteni a tablókból és Czövek Erna személyes tárgyaiból rendezett kiállítást is.

megemlekezes-2017-2.jpg
megemlekezes-2017-3.jpg

OM 040025
Tehetségpont TP190 002 824
2092, Budakeszi, Iskola köz 3.
+36-23-451-395
zeneiskola.budakeszi@gmail.com


Intézményvezető:

  • Barcsik Hédi

Intézményvezető helyettes: 

  • Juhos-Kiss Eszter
  • Velenczei Anna

Iskolatitkár: Nagy Attiláné  Magdi

Fenntartó

Érdi Tankerületi Központ
2030 Érd, Alispán u. 8/A.
Intézményi azonosító: PA 3701

Nyitvatartás

Az intézmény munaknapokon 8-20 óráig tart nyitva.
Ügyintézés: 10-16 óra között  

© Czövek Erna Alapfokú Művészeti Iskola Budakeszi