2021. november 11-én ünnepelte zeneiskolánk önállóvá válásának 30., névfelvételének 25. évfordulóját. Ebből az alkalomból nagyszabású rendezvényt tartottunk a Prohászka Ottokár Katolikus Gimnázium aulájában. A helyszín biztosításáért ezúton is köszönetet mondunk Török Csaba igazgató úrnak. 
Az ünnepségen köszöntőt mondott Barcsik Hédi intézményvezető asszony, Rigó Katalin igazgató asszony az Érdi Tankerület, valamint Sigmond Bertalan alpolgármester úr Budakeszi Város Önkormányzata nevében. Továbbá elfogadták meghívásunkat, és jelenlétükkel megtisztelték az eseményt a település nevelési-oktatási intézményeinek vezetői. A beszédeket követően a zeneiskola jelenlegi és egykori növendékei, valamint tanárai 60 perces hangversenyt adtak telt házas közönség előtt. A koncerten szóló és kamarazenei művek hangzottak el kisebb-nagyobb zenei együttesek előadásában. A változatos műsor palettáján a komolyzenei darabok mellett populárisabb, és népzenei darabok is felcsendültek. Az egyes műsorszámok között korábbi növendékeink videóüzenetben küldött gondolatait hallgathatták meg az egybegyűltek. Minden fellépőnek és felkészítő tanároknak köszönjük a színvonalas előadást!

 

Jubileumi koncert műsora
 
 • Charpentier: Te Deum klarinétos és trombitás növendékek Felkészítő tanárok: Horváth Sarolta, Szirmai Jenő
 • Bach: Jesus bleibet meine Freude (részlet a 147. kantátból) Előadják a szolfézs tanszak növendékei, a vonószenekar tagjai, a zeneiskola tanárai Felkészítő tanárok: Juhos-Kiss Eszter, Kurucz Andrea, Somogyiné Tassi Valéria, Zoltánné Dobos Eszter, Fledrich Zsanett, Danhauser Zoltán, Kapronyi Gábor Vezényel: Kurucz Andrea
 • Kókai Rezső: Kis verbunkos zene (vonószenekar) Felkészítő tanárok: Fledrich Zsanett, Danhauser Zoltán, Kapronyi Gábor Vezényel: Kapronyi Gábor
 • Diabelli: Rondo Ferenczi Jácint, Holczmann János gitár-zongora Felkészítő tanárok: Tassi-Ködöböcz Judit, Kozma László Jean-Louis Tulou: Air Tyrolen (Nagy Lilla – volt növendék, Turgonyi Balázs – 17 éve növendékünk) fuvola-zongora Felkészítő tanárok: Tassi-Ködöböcz Judit, Czeloth-Csetényi Gyula
 • Szordikowski: Connemara szvit (5 tétel) - gitárzenekar Felkészítő tanár Kozma László
 • Fuvolaegyüttes: Johann Joachim Quantz - Adagio QV 3:3.2 Philipp Fahrbach jr - Széchenyi Induló,  op.182 Varga Blanka, Windisch Linda,Schrotti Róza, Hencz Márti, Menyhei Zita Felkészítő tanárok: Tölgyesi Katalin, Czeloth-Csetényi Gyula
 • Mertz: Mazurka – Tassi-Ködöböcz Judit- zongora, Kozma László - gitár
 • V. Brandt: 1. Koncert - Rácz Mihály trombita (volt növendék) (Szent István Király Zeneművészeti Gimnázium) Zongorán közreműködik: Dobronyainé Szabadfi Mónika
 • Ördöngősfüzesi lakodalmi dallamok Koncz János – hegedű, Koncz Endre – kontra, Danhauser Pál – bőgő felkészítő tanár : Danhauser Zoltán – hegedű
 • Don Raye: Boogie Woogie Bugle Boy (trombita-ütő) Nusser Csanád, Takács Botond, Saxon Hunor, Ács Bence - trombita, Kovács Tamás – ütő, Földi Ádám – gitár, Keszei Emma - basszusgitár
 

OM 040025
Tehetségpont TP190 002 824
2092, Budakeszi, Iskola köz 3.
+36-23-451-395
zeneiskola.budakeszi@gmail.com


Igazgató:

 • Barcsik Hédi

Igazgatóhelyettes

 • Juhos-Kiss Eszter
 • Velenczei Anna

Iskolatitkár: Nagy Attiláné  Magdi

Fenntartó

Érdi Tankerületi Központ
2030 Érd, Alispán u. 8/A.
Intézményi azonosító: PA 3701

Nyitvatartás

Az intézmény munaknapokon 8-20 óráig tart nyitva.
Ügyintézés: 10-16 óra között  

© Czövek Erna Alapfokú Művészeti Iskola Budakeszi