Jelentkezés, beiratkozás

Kedves zeneiskolába Jelentkezők, kedves Szülők!

Szeretettel várjuk a 6 évet betöltött gyermekeket szolfézs zenei előképző csoportjainkban, valamint hangszeres és vokális egyéni oktatásra (furulya, fuvola, klarinét, trombita, kürt, hegedű, gordonka, gitár, zongora, magánének).

A szolfézs zenei előképző heti 2x45 perces foglalkozás, az egyéni hangszeres oktatás heti 2x30 perc. A hangszeres oktatás mellett a szolfézs kötelező tárgyként van jelen.

A felvételi meghallgatás időpontja a 2018/2019-es tanévre:

2018. március 19. (hétfő) és március 20. (kedd) 17:00 – 19:00, a zeneiskola épületében (Budakeszi 2092, Iskola köz 3.)

A meghallgatáson a jelentkező képességeinek felmérésével a gyermekektől a következőket kérjük:

• egyszerű ritmusképletek visszatapsolása,
  • egyszerűbb dallamfordulatok visszaéneklése,
  • a jelentkező által szabadon választott népdal vagy gyermekdal élményszerű előadása.

A zeneiskolába jelentkezéskor kérjük, kitölteni a JELENTKEZÉSI LAPOT, melyet a gyermek a meghallgatásra bevisz magával a terembe és ott leadja a bent lévő tanároknak.

A jelentkezés eredményéről a jelentkezési lapon levélben küldünk tájékoztatást.

Letölthető dokumentum: JELENTKEZÉSI LAP

Budakeszi 2017. szeptember 1.

BEIRATKOZÁS

Minden felvételt nyert új növendék, illetve tanulmányait folytatni kívánó tanuló számára a beiratkozás a tanév rendjében meghirdetett időpontban a tanév lezárása után júniusban történik.

Lehetőség van online beiratkozásra is!

A beiratkozás a térítési díj/ tandíj befizetésével, illetve a szülői nyilatkozatok, kedvezménykérelmek előzetes leadásával és elbírálásával válik érvényessé.

Letölthető dokumentum:  Szülő_jelentkező nyilatkozat