Felvételi meghallgatás

Kedves zeneiskolába Jelentkezők, kedves Szülők!

Szeretettel várjuk a 6 évet betöltött gyermekeket szolfézs zenei előképző csoportjainkban, valamint hangszeres és vokális egyéni oktatásra (furulya, fuvola, klarinét, trombita, kürt, hegedű, gordonka, gitár, zongora, magánének, ütő tanszak).

A szolfézs zenei előképző heti 2x45 perces foglalkozás, az egyéni hangszeres oktatás heti 2x30 perc. A hangszeres oktatás mellett a szolfézs kötelező tárgyként van jelen.

A felvételi meghallgatás időpontja a 2019/20-as tanévre:

1. március 19. (kedd) és március 20. (szerda ) 17:00 – 19:00, a zeneiskola épületében (Budakeszi 2092, Iskola köz 3.)

A meghallgatáson a jelentkező képességeinek felmérésével a gyermekektől a következőket kérjük:

• egyszerű ritmusképletek visszatapsolása,
  • egyszerűbb dallamfordulatok visszaéneklése,
  • a jelentkező által szabadon választott népdal vagy gyermekdal élményszerű előadása.

A zeneiskolába jelentkezéskor kérjük, kitölteni a JELENTKEZÉSI LAPOT, melyet a gyermek a meghallgatásra bevisz magával a terembe és ott leadja a bent lévő tanároknak.

A jelentkezés eredményéről a jelentkezési lapon levélben küldünk tájékoztatást.

JELENTKEZÉSI LAP LETÖLTÉSE