2020.MÁRCIUS 16-A HÉTFŐTŐL TANTERMEN KÍVÜLI DIGITÁLIS MUNKAREND LÉP ÉLETBE!

Kedves Czövek Erna AMI közössége!

2020. március 13-án, az Operatív Törzs határozata alapján Orbán Viktor miniszterelnök úr akciótervet tett közzé. Ez egy új helyzetet teremtett. Ennek értelmében 2020. március 16-ával kezdődően a későbbiekben meghatározott időpontig a következők lépnek életbe.

 

A diákok nem látogathatják az oktatási intézményeket.
Új oktatási munkarend kerül bevezetésre, amit digitális munkarendnek nevezünk.
A zeneiskolában vezetői ügyelet tartunk hétfőtől-péntekig 9-13 óráig.
A vezetői ügyelet idejében az iskola pedagógusai látogathatják az intézményt, amennyiben munkájukhoz szükséges, egymástól elkülönülve, betartva hatósági előírásokat. Az épületbe a belépéskor kézfertőtlenítés kötelező.

Köszönöm munkatársaimnak, a kedves szülőknek és a gyerekeknek a digitális oktatásban mutatott együttműködést, rugalmasságot. Rengeteget új dolgot tanultunk már ebben az új helyzetben, azonban most jövünk rá mindannyian a személyi kapcsolat fontosságára- zeneoktatásban a pótolhatatlanságára. A szakmai megújulás idejét éljük és várjuk, hogy mielőbb visszatérjen az életünk a megszokott hagyományos keretek közé.

 

Jelen helyzetben nyomatékosan kérünk minden kollégát és tanulót, hogy MARADJON OTTHON, ha teheti! Mindenki kövesse az Operatív Törzs iránymutatását és vigyázzunk magunkra, egymásra.

Segítsük az időseket, tartsuk meg a távolságot egymástól!

 

Barcsik Hédi intézményvezető


OM 040025
Tehetségpont TP190 002 824
2092, Budakeszi, Iskola köz 3.
+36-23-451-395
zeneiskola.budakeszi@gmail.com


Intézményvezető: Barcsik Hédi
Intézményvezető helyettes:
Juhos-Kiss Eszter
Somogyiné Tassi Valéria
Iskolatitkár: Nagy Attiláné  Magdi

Fenntartó

Érdi Tankerületi Központ
2030 Érd, Alispán u. 8/A.
Intézményi azonosító: PA 3701

Nyitvatartás

Az intézmény munaknapokon 8-20 óráig tart nyitva.
Ügyintézés: 10-16 óra között  

© Czövek Erna Alapfokú Művészeti Iskola Budakeszi