Tisztelt Szülők!

ekreta 1Zeneiskolánk az idei tanévtől az KRÉTA elektronikus napló és ellenőrzőkönyv rendszerét használja. Az elektronikus napló az iskolai adminisztráció digitálisan kezelhető felülete, melyhez szorosan kapcsolódik az elektronikus ellenőrzőkönyv, mely a szülő, tanuló számára nyújt információkat az iskolai előmeneteléről. Az elektronikus ellenőrzőkönyvből tájékozódhatnak gyermekük iskolai teljesítményéről, továbbá ezen keresztül kapnak üzenetet a tanulót, az iskolát érintő eseményekről is. 

Kérjük,  ellenőrizzék az ellenőrzőkönyv feljegyzéseit!

A feljegyzésekben találják a 2. félévben fizetendő térítési díjak összegét.

Az összeg megállapítása a tavalyi év végi   tanulmányi eredmény alapján, valamint az első félévben beérkezett befizetések szerint történt.  (A papírra kinyomtatott félévi értesítőket a főtárgytanárok adják át ( A csak előképzőbe járó tanulóknak a főtárgy a szolfézs, a hangszeres tanulóknak a hangszer a főtárgy,-  az általános iskolai 3. osztályos korosztálytól). A félévi értesítőben feltüntetett térítési díj összegét kérjük, az Érdi Tankerületi Központ számlaszámára utalni szíveskedjenek: 10032000-00336664-00000000 A közlemény rovatba kérjük feltüntetni a következőket: Gyermek neve, „térítési díj ”, PA3701. A befizetés határideje 2019. február 10.

Az átutalás után további teendőjük nincs, már nem kell elküldeni iskolánk e-mail címére az átutalást igazoló dokumentumot!  Az Érdi Tankerületi Központ  a befizetésekről számlát állít ki, melyet a zeneiskola irattárában őrzünk.

A továbbiakban az elektronikus ellenőrzőkönyvvel kapcsolatos tudnivalókra szeretnénk felhívni a figyelmet.

Az ellenőrzőkönyv alapvetően kétféle módon érhető el:

  • · internetkapcsolattal rendelkező számítógép böngészőjéből,
  • · okostelefonra telepített alkalmazásból.

Az e-KRÉTA ellenőrzőkönyv elérhetősége:  https://klik040025001.e-kreta.hu/Adminisztracio/Login,

Az  e-KRÉTA belépése a zeneiskola honlapján is megtalálható: http://zeneiskola.budakeszi.hu

Okostelefont használva a megfelelő applikáció telepítése (KRÉTA) után elsőként az iskola kiválasztását (Czövek Erna Alapfokú Művészeti Iskola )kell megtenni.

Kérjük, hogy a bejelentkezéshez lehetőség szerint számítógépet használjanak, mert az esetlegesen felmerülő problémák esetén csak ezzel kapcsolatban tudunk segítséget nyújtani.

Az ellenőrzőkönyvbe az első bejelentkezéshez az alábbi adatok szükségesek:

  • · Felhasználónév: a tanuló tanulóazonosítója (a diákigazolványon is megtalálható 11 jegyű, 7-tel kezdődő szám),
  • · Jelszó: a tanuló születési dátuma kötőjellel elválasztva (év-hó-nap, pl.: 2014-01-24).

Az ellenőrzőkönyv részletes használati útmutatója az alábbi oldalon érhető el: https://tudasbazis.ekreta.hu

Amennyiben kérdésük van az elektronikus ellenőrzőkönyvvel kapcsolatban kérjük, hogy az alábbi e-mail címre írjanak: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.


OM 040025
Tehetségpont TP190 002 824
2092, Budakeszi, Iskola köz 3.
+36-23-451-395
zeneiskola.budakeszi@gmail.com


Intézményvezető: Barcsik Hédi
Intézményvezető helyettes:
Juhos-Kiss Eszter
Somogyiné Tassi Valéria
Iskolatitkár: Nagy Attiláné  Magdi

Fenntartó

Érdi Tankerületi Központ
2030 Érd, Alispán u. 8/A.
Intézményi azonosító: PA 3701

Nyitvatartás

Az intézmény munaknapokon 8-20 óráig tart nyitva.
Ügyintézés: 10-16 óra között  

© Czövek Erna Alapfokú Művészeti Iskola Budakeszi